Materiały budowlane ->  Spoiwa -> Arsanit

   Produkty firmy ARSANIT:
   - Zaprawy budowlane:


ZAPRAWA TYNKARSKA ZT-05

Gotowa zaprawa mineralna przeznaczona do wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych


ZAPRAWA TYNKARSKA ZT-05 przeznaczona jest do wykonywania tynków tradycyjnych w kategoriach od 0 do III na podłożach z cegły, bloczków komórkowych, betonu i innych materiałów ceramicznych. Można ją stosować w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym do prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych na zewnątrz i wewnątrz budynków jako ostateczne wykończenie powierzchni ścian lub jako przygotowanie podłoża pod wykonania gładzi gipsowych, wypraw z tynków akrylowych itd.

Opakowanie: 25 kg, paleta 48 worków 1200kg
Zużycie: 1,5-1,6 kg/m2 na 1mm warstwy


Cena: zł


ZAPRAWA MURARSKA ZM-06

Gotowa zaprawa cementowa przeznaczona do murowania


ZAPRAWA MURARSKA ZM-06 przeznaczona jest do wykonania spoiny przy wznoszeniu murów z cegły, pustaków ceramicznych itp. oraz murowania fundamentów, ścian piwnic. Można ją stosować w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym do prac remontowych, budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Opakowanie: 25 kg, paleta 48 worków 1200kg
Zużycie: w zależności od grubości muru


Cena: zł


ZAPRAWA MURARSKA CIEPŁOCHRONNA ZC-09

Szlachetna zaprawa cementowo-perlitowa


ZAPRAWA MURARSKA CIEPŁOCHRONNA ZC-09 przeznaczona jest do murowania ścian z różnego rodzaju cegieł i pustaków ceramicznych, bloczków z betonu komórkowego i innych elementów murowych, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba likwidacji mostków termicznych. Grubość spoiny od 10 do 20 mm. Z 1 worka (20 kg) uzyskuje się 26 litrów świeżej zaprawy.

Opakowanie: worek 20 kg, paleta 42 worki 840 kg
Zużycie: 24 kg/m2 dla ściany grub. 44 cm i spoiny 10 mm


Cena: zł


ZAPRAWA CIENKOWARSTWOWA DO BETONU KOMÓRKOWEGO ZBK-012

Gotowa zaprawa mineralna przeznaczona do cienkowarstwowego murowania gazobetonu i karmazytobetonu


ZAPRAWĘ CIENKOWARSTWOWĄ ZBK-012 stosuje się do cienkowarstwowego (spoina grubości 2-8 mm) murowania ścian z bloczków, kształtek i innych elementów z betonu komórkowego i gazobetonu. Nadaje się również do innych robót murarskich takich, jak wznoszenie murów z cegieł, pustaków oraz innych tego typu materiałów ceramicznych, betonowych bądź wapienno-piaskowych. Zaprawa może by używana również do wyrównywania oraz szpachlowania powierzchni (grubość warstwy 2÷6 mm). Można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Opakowanie: worek 25 kg, paleta 48 worków 1200 kg
Zużycie: 12 kg/m2 ściany grub. 36 cm


Cena: zł


ZAPRAWA DO KLINKIERU ZMK-018

Gotowa zaprawa do murowania i spoinowania klinkieru


ZAPRAWA DO KLINKIERU ZMK-018 jest specjalną zaprawą do murowania i spoinowania ścian, ścian elewacyjnych, ogrodzeń, kominów oraz elementów małej architektury z cegły oraz innych produktów klinkierowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dostępna w kolorach: szarym, grafitowym, brązowym. Opakowanie: worek 25 kg, paleta 48 worków 1200 kg
Zużycie: 34 kg/m2 muru grub. 12 cm i spoiny 10 mm


Cena: zł


ZAPRAWA POSADZKOWA ZP-07

Szlachetna zaprawa cementowa


ZAPRAWA POSADZKOWA ZP-07 przeznaczona jest do wykonywania tradycyjnych posadzek oraz podkładów cementowych na podłożach betonowych, cementowych, anhydrytowych, warstwach izolacji itp. Można ją stosować w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym na zewnątrz i wewnątrz budynków. Grubość jednej warstwy od 20-40 mm. Opakowanie: worek 25 kg, paleta 48 worków 1200 kg
Zużycie: 1,5 kg/m2 grubości warstwy 1 mm


Cena: 10,50 zł

Na stronie wykorzystano materiały dostępne na witrynie internetowej Arsanit.

   

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG