Materiały budowlane ->  Spoiwa -> Euro-MIX

   Produkty firmy EURO-MIX:


EX 1.01

Zaprawa do klejenia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych (glazury i terakoty) wewnątrz budynków. Klej typu C1T.
Zaprawa do klejenia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych (glazury i terakoty) wewnątrz budynków. Klej typu C1T. Do klejenia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych (glazury i terakoty). Można stosować wewnątrz budynków na ścianach i podłogach wykonanych z typowych, nieodkształcalnych materiałów takich jak: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, jastrych cementowy lub anhydrytowy oraz powierzchnie z cegieł lub bloczków betonowych, można używać również do szpachlowania ubytków.

Cena: 15,50 zł

EX 1.03 super
Superplastyczna zaprawa klejąca do płytek ceramicznych i kamiennych
Do klejenia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych i kamiennych na podłogi, ściany, fasady, cokoły, balkony i parapety. Posiada najwyższą przyczepność i wytrzymałość. Szczególnie polecana do klejenia płytek na istniejące płytki oraz do basenów, na schody zewnętrzne i tarasy. Nadaje się do klejenia płytek na istniejące stare płytki.

Cena: 36,50 zł

EX 2.02
Zaprawa klejąca do styropianu
Do klejenia płyt styropianowych i siatki zbrojeniowej przy ocieplaniu ścian metodą lekką-mokrą EURO-MIX (ITB AT-15-2579/2003) oraz przy wykańczaniu elewacji z elementów thermomur. Ma bardzo wysoką przyczepność, jest wytrzymała i całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.

Cena: 21,00 zł

EX 2.02 start
Zaprawa klejąca do płyt styropianowych
Do klejenia płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian metodą lekką-mokrą EURO-MIX (ITB AT-15-2579/2003). Można nią przyklejać płyty styropianowe do wszystkich podłoży ściennych, za wyjątkiem drewna, metalu i blachy. EX 2.02 START nie należy używać do zatapiania siatki z włókna szklanego.

Cena: - zł

EX 3.02
Szlachetny tynk mineralny o strukturze typu "kornik" lub "baranek"
Dostępny jest w dwóch strukturach: "kornik" o średnicy ziaren 1, 2.5 i 4 mm oraz "baranek" o średnicy ziaren 1, 1.5, 2 i 2.5 mm. EX 3.02 przeznaczony jest do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz lub wewnątrz budynków na typowych, równych i gładkich mineralnych podłożach ściennych. Jest składnikiem zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem EURO-MIX lub EURO-MIN. Może służyć także do pokrywania starych tynków tradycyjnych.

Cena: 31,80 zł

EX 5.01 / EX 5.01B
Drobnoziarnista zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia (GP), marki CS IV, cementowo _ wapienna.
Zaprawa tynkarska EX 5.01 przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do wykonywania tynków jednowarstwowych, tynków pocienionych, warstwy wierzchniej w tynkach trójwarstwowych, do przecierek ścian i stropów oraz narzut dla tynków. Doskonała do pokrywania starych, gruboziarnistych tynków wapiennych, cementowo_wapiennych, cementowych jako warstwa wykończeniowa stanowiąca gładkie i równe podłoże pod farby lub tapety.

Cena: 16,00 zł

EX 5.02
zaprawa cementowo-wapienna
Cementowo-wapienna zaprawa marki M4 o średnicy ziarna do 1 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz jako tynk zwykły jednowarstwowy, tynk pocieniony, warstwa wierzchnia tynków wielowarstwowych a także do murowania ścian i do układania posadzek z materiałów kamiennych. Jest bardzo łatwa w przygotowaniu i stosowaniu.

Cena: - zł

EX 5.05
Zaprawa tynkarska maszynowa
Cementowo-wapienna zaprawa marki M3 o średnicy ziarna do 1 mm.

Cena: 16,50 zł

EX 6.01 / EX 6.01B
Szpachlówka cementowa
Drobnoziarnista, produkowana jako szara i biała (B). Nadaje się wyrównywania wszelkiego rodzaju mineralnych podłoży ściennych wewnątrz i na zewnątrz, stwarzając doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie. Polecana w przypadkach gdzie nie można zastosować gładzi gipsowych (np. ściany zewnętrzne, pomieszczenia wilgotne, podłoża pod polichromie w budowlach sakralnych, itp.

Cena: - zł

EX 10.01
Zaprawa wyrównująca
Cementowa zaprawa służąca do wyrównywania i uzupełniania ubytków we wszelkiego rodzaju podłożach mineralnych (pionowych i poziomych) przed klejeniem płytek lub ocieplaniem, co pozwala na zmniejszenie zużycia klejów. Jest odporna na wpływy atmosferyczne, wodo i mrozoodporna.

Cena: 14,00 zł

GX 01
Śnieżnobiała gładź gipsowa
Przeznaczona do szpachlowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Pozwala na uzyskanie gładkiego śnieżnobiałego podłoża pod malowanie lub tapetowanie. Bardzo wolno wiąże dzięki czemu jest łatwa w stosowaniu. Nadaje się także do wypełniania niewielkich ubytków w tynkach i szpachlowania złącz płyt kartonowo-gipsowych.

Cena: 22,50 zł

Na stronie wykorzystano materiały dostępne na witrynie internetowej firmy Euro-MIX.

   

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG