Materiały budowlane ->  Spoiwa -> Knauf

   Produkty firmy Knauf


Goldband

Gotowa zaprawa tynkarska

Goldband-Fertigmörtel jest tynkiem wewnętrznym, przeznaczonym do nakładania ręcznego jednowarstwowego, przydatnym do każdego rodzaju chropowatego podłoża, bądź solidnie utwardzonej obrzutki w dowolnego rodzaju budynkach, z wyjątkiem pomieszczeń przeznaczonych do mokrych procesów produkcyjnych. Zaprawa może być stosowana na wszelkich podłożach przeznaczonych do tynkowania, głównie na murach, ścianach z betonu, różnego rodzaju stropach, po uprzednim nałożeniu materiału Knauf-Betokontakt 90.

Opakowanie 30 kg:

Cena: 35,00 zł

Opakowanie 10 kg:

Cena: 17,00 zł


Rotband - Haftputz

Tynk o wysokiej przyczepności

Jednowarstwowy tynk wewnętrzny do układania ręcznego na powierzchni ścian i sufitów. Szczególnie przydatny do powierzchni betonowych sufitów i ścian oraz betonowych prefabrykatów i wszystkich spotykanych podłoży tynkarskich. Do wszystkich pomieszczeń o zwykłej wilgotności powietrza, włącznie z domowymi pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie i łazienki.

Opakowanie 30 kg:

Cena: 42,50 zł

Opakowanie 10 kg:

Cena: 20,70 zł


Tynk maszynowy Knauf MP 75


Zastosowanie: budownictwo mieszkalne, hotele, koszary, szpitale, pomieszczenia przeznaczone do pobytu ludzi i pomieszczenia o zwykłej wilgotności powietrza, włącznie z domowymi pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie i łazienki.

Opakowanie 30 kg:

Cena: 25,00 zł


Tynk maszynowy Knauf MP 75 l


Budownictwo mieszkaniowe, hotele, koszary, szpitale, pomieszczenia przeznaczone do pobytu ludzi i pomieszczenia o zwykłej wilgotności powietrza, włącznie z domowymi pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie i łazienki. MP 75_ L nadaje się idealnie do tynkowania powierzchni betonu komórkowego, elementów wapienno-piaskowych, wykonanych z betonu pumeksowego i zwykłego, muru mieszanego lub porowatych elementów ściennych. Wynika ta z jego szczególnych właściwości dotyczących nasiąkliwości i dostosowania do cech podłoża.

Opakowanie 30 kg:

Cena: , zł


Masa szpachlowa Fugehfuller Leicht


Fugehfüller Leicht jest gipsową masą szpachlową, przeznaczoną do:
- ręcznego szpachlowania spoin płyt gipsowo-kartonowych Knauf o krawędziach typu HRAK (półokrągłych spłaszczonych), AFL (spłaszczonych ściętych) i AK (spłaszczonych) z zastosowaniem taśmy zbrojącej,
- montażu płyt gipsowo-kartonowych Knauf metodą klejenia,
- wypełniania ubytków w płytach gipsowo-kartonowych,
- klejenia i szpachlowania ściennych płyt gipsowych,
- klejenia profili sztukatorskich.

Opakowanie 5 kg:

Cena: 16,00 zł


Masa szpachlowa Knauf Uniflott impregnowana


Zaprawy Uniflott stosowane są do ręcznego szpachlowania:
- płyt / płyt impregnowanych lub zespolonych o krawędziach typu HRK (półokrągłych), HRAK (półokrągłych spłaszczonych), AFK (spłaszczonych ściętych) bez taśmy zbrojącej, na pokrytych kartonem krawędziach,
- płyt akustycznych Knauf (perforowanych płyt gipsowych), docinanych pod kątem,
- płyt gipsowo-włóknowych Knauf Vidiwall,
- płyt suchego jastrychu Knauf Brio i Brio zespolonych,
- płyt suchego jastrychu Knauf Trokenestrich TUB.

Opakowanie 5 kg:

Cena: 28,00 zł

Na stronie wykorzystano materiały dostępne na witrynie internetowej firmy Knauf.

   

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG