Materiały budowlane ->  Spoiwa -> Stabill

   Produkty firmy Stabill


GŁADŹ TYNKOWA BIAŁA

STABILL PG-41

STABILL PG-41 służy do pokrywania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń cienką warstwą, celem osiągnięcia bardzo gładkiej powierzchni. Gładź po wyschnięciu może być malowana farbami stosowanymi do podłoży mineralnych, a także pokrywana tapetami.


Opakowanie 2 kg:

Cena: 4,50 zł

Opakowanie 4 kg:

Cena: 5,20 zł

Opakowanie 10 kg:

Cena: 20,00 zł

Opakowanie 25 kg:

Cena: 36,00 zł


SZPACHLA UNIWERSALNA BIAŁA
STABILL PSZ-11

Szpachla uniwersalna STABILL PSZ 11 jest produktem suchym i sypkim, przeznaczonym do pokrywania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, celem osiągnięcia gładkiej powierzchni. Służy także do wyrównywania ścian, korygowania pęknięć oraz wypełniania bruzd i ubytków. Biała barwa pozwala na ograniczenie ilości wymalowań dla uzyskania pełnego efektu barwnego.
Opakowanie 20 kg:

Cena: 27,00 zł


GIPS SZPACHLOWY START
PW-01

Gips szpachlowy Start PW-01 przeznaczony jest do wygładzania nierówności i chropowatości, korygowania pęknięć oraz wypełniania bruzd i ubytków. Służy także jako warstwa wyrównująca pod zastosowanie finalnej wyprawy Stabill PG-41.
Opakowanie 10 kg:

Cena: 11,00 zł

Opakowanie 25 kg:

Cena: 24,50 zł


KLEJ GIPSOWY
STABILL PKG-28

Klej STABILL PKG 28 stosuje się do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych oraz montażu elementów, sztukaterii gipsowej, płyt styropianowych i materiałów izolacyjnych na wszelkiego rodzaju podłożach mineralnych wewnątrz budynku.
Opakowanie 25 kg:

Cena: 22,00 zł

Na stronie wykorzystano materiały dostępne na witrynie internetowej firmy Stabill.

   

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG