.:: Menu ::.

      Strona Główna
    Skład Opału
    Materiały Budowlane
    Stacja Paliw
    Usługi transportowo          - rozładunkowe
    Nawozy
    Skup złomu i metali        kolorowych
    Promocja
    Galeria
    Kontakt - Dojazd
    Osiągnięcia
    Przydatne linki
    Napisz do nas
 

.::Ceny paliw ::.

 

 

.::Aktualizacja ::.

 

 
  OPAŁ - Maria Gajecka  

O Firmie  


     Firma "OPAŁ" została zarejestrowana 07 lutego 1991 roku pod numerem 882 w U.MiG. Strzegom. Założyła ją Pani Maria Gajecka jako właścicielka. Początkowo firma zatrudniała 5 osób w tym dwóch pracowników umysłowych. W każdym następnym roku firma notowała małymi krokami swój rozwój. Skoncentrowana była na handlu węglem i koksem. Bogate doświadczenie nabyte wcześniej jako pracownik Przedsiębiorstwa Handlu Opałem i Materiałów Budowlanych we Wrocławiu, pozwoliło na podjęcie współpracy z liczącymi się wówczas podmiotami gospodarczymi między innymi takimi jak: Bytomska Spółka Węglowa w Bytomiu, Katowicki Holding Węglowy S.A. w Katowicach, gdzie po dziś dzień jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami i współpracujemy z takimi kopalniami jak: KWK "Wujek", KWK "Wieczorek", KWK "Śląsk", KWK "Kleofas", KWK "Mysłowice"

    W roku 1997 kupiliśmy posiadłość po byłym G.S.  i rozszerzyliśmy naszą działalność o Materiały Budowlane, Nawozy, Złom, Środki Ochrony Roślin, Stacje Paliw. Był to drugi bardzo trudny etap w dziejach firmy, było bardzo trudno pod względem finansowym - przetrwalismy.

     Obecnie firma zatrudnia 14 osób na pełnym etacie, jesteśmy firmą radzącą sobie dzięki wnikliwej obserwacji i kroczeniu w miarę rozwoju wolnego rynku i techniki.

Właściciel:            

Maria Gajecka         

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

o firmie | strona główna | dodaj do ulubionych | webmaster